Menu Zavrieť

Vianočný stromček s 3D ihličím.

Vianočný stromček 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Moderný umelý vianočný stromček.

Kvalita strtomčeka:

Asi jeden z najlepšie spracovaných umelých vianočných 3D stromčekov v našom obchode. Tento stromček vrelo odporúčame. Je krásne robustne hustý, má pevnú konštrukciu, a jeho premenlivé zafarbenie je totožné zo živými stromčekmi.

Pevná konštrukcia stromčeka:

Jeho konštrukcia je na vysokej úrovni. Ľahko sa skladá, zloženie je jednoduché a intuitívne. Po vytiahnutý umelého stromčeka z krabice Vám rozloženie nezaberie veľa času. Stromček sa skladá len z niekoľkých častí. Po dôkladnom rozložený všetkých halúzok a konárikov, nebudete ani veriť, že pred vami stojí umelý vianočný stromček.

Stabilita vianočnej výzdoby:

Tento smrekový vianočný stromček z 3D ihličia má dostatočne pevné halúzky na zavesenie aj veľkej vianočnej výzdoby. Je ale dôležité, aby ste vianočné stromčeky ozdobovali z každej strany. Aby sa náhodou nesalo, že keď ozdobíte len jednu stranu vianočného stromčeka, tak sa stromček prevrhne a spadne na tú zaťaženú ozdobenú stranu. Je lepšie vianočné stromčeky ozdobiť z každej strany dookola, aby bola zaistená dobrá stabilita.

Prírodné zafarbenie umelého stromčeka:

Umelý vianočný stromček s trojrozmerným ihličím má na sebe niekoľko plynulých prechodov farieb, čo zabezpečuje ešte reálnejší vzhľad umelých 3d stromčekov. Na tomto smrekovom umelom vianočnom stromčeku 3D sú prechody farieb plynulé a jemné, a stromček pôsobí ešte reálnejšie. Končeky umelých 3D stromčekov bývajú väčšinou troška bledšej farby, aby to znázorňovalo novo vyrastajúce konáriky.

Doručenie a skladovanie vianočných stromčekov:

Je to najpredávanejší umelý vianočný stromček s 3D mäkkým trojrozmerným ihličím v Našom internetovom obchode, a preto sa snažíme mať skladom čo najviac kusov a v čo najviac dostupných výškach. Stromček sa predáva spolu so stabilným stojanom. Stojan je podľa výšky umelého stromčeka buď plastový alebo kovový. Vianočné stromčeky Vám doručíme priamo na Vami zvolenú adresu a to v kartónovej krabici. Táto krabica poslúži na skladovanie umelých stromčekov cez rok, a zabráni sedaniu prachu na stromček. Umelé vianočné stromčeky by sa mali skladovať na suchom, tmavom a chladnom mieste.

Vianočný stromček bez starostí:

Pri kúpe kvalitného umelého vianočného stromčeka, najlepšie z 3D ihličia, Vám každoročne odpadnú starosti s kúpou živého stromčeka. Taktiež Vám odpadnú starosti, ktoré by ste mali zo živým stromčekom. Umelý stromček nemusíte zalievať, nevyschne Vám. Umelé 3D vianočné stromčeky neopadávajú, ihličie je dosť pevné, aby vydržalo aj hrubé zaobchádzanie. Pri 3d vianočných stromčekoch sa vám nestane, že po niekoľkých rokoch vám zostanú len opadané torzá halúzok.

Vianočné stromčeky 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Umelé vianočné stromčeky

   

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.
Posted in Vianočné ihličie, 3d ihličie a čečina na vianoce.,Vianočné ozdoby,Vianočné stromčeky