Menu Zavrieť

Full 3d vianočné stromčeky

Vianočný stromček 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Vianočné stromčeky na ktorých nájdeme iba 3d čečinu.

V poslednom období sa nám do obchodov dostávajú vianočné stromčeky na ktorých nájdeme len umelé 3d konáriky. Totiž tieto vianočné stromčeky sú od živých vianočných stromčekov len ťažko okom rozpoznateľné. Tieto 3D stromčeky sú presnou kópiou živých stromčekov. A tak na Vianoce sa čím dál tým viac požívajú 3D vianočné stromčeky. Je to aj preto, že o tieto vianočné 3d stromčeky sa nemusíme starať tak ako o živé stromčeky. Zo stromčekov 3D nám ihličie neopadáva. Dokonca aj z klasických vianočných stromčekov nám ihličie opadáva, podobne ako aj zo živých vianočných stromčekoch. Živé vianočné stromčeky by sme mali mať celé Vianoce vo vode, aby nám koľko toľko vydržali, a neopadlo nám ihličie ešte pred Vianocami. Vianočné 3D ihličie je prispôsobené aby nám vydržalo dlho. Nemusíme sa báť, že nám začne opadávať tak, ako klasické papierové ihličie. Pri výrobe 3d ihličia je do foriem na toto ihličie dávané dostatok materiálu aby nám ihličie 3d vydržalo dlhé roky.

V galérii nižšie nájdete vianočný stromček 3D výhradne výrobený iba z ihličia 3d a konárikov 3D. Stromček 3d má zafarbené konce halúzok, čo má čo najprirodzenejšie napodobňovať živé stromčeky.

Je to vianočný stromček Smrek prírodný, preto že končeky 3d ihličia napodobňujú vyrastajúce končeky, presne ako v prírode.

Vianočné stromčeky 2019

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.

Umelé vianočné stromčeky

   

    

Umelé vianočné stromčeky predaj.
Posted in Vianočné stromčeky